A2/Flyers Žebětín– Angličtina pro děti od 7. do 8. roč.

A2/Flyers Žebětín– Angličtina pro děti od 7. do 8. roč.

Aktuální informace – školní rok 2020/21

Čas výuky: Středa 15.30–16.30.
Místo výuky: Adri-Sun, Bartolomějská 31  Žebětín.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do dubna. 1 lekce trvá 60 minut. V objednávce si můžete vybrat variantu 1. semestr nebo Oba semestry. Varianta 1. semestr odpovídá úhradě za období od září do prosince. Nevyžadujeme, aby dítě pokračovalo v kurzu dále v druhém semestru, ale pokračování v kurzu doporučujeme. Varianta Oba semestry opovídá úhradě za období od září do dubna a je zvýhodněna 5% slevou. U této varianty vřele doporučujeme, aby dítě složilo zkoušku Cambridge English. V druhém semestru budou některé lekce zdvojnásobeny kvůli předtestování.

Co se děti naučí?

Angličtinu, která má za cíl děti motivovat k dalšímu studiu jazyka a která se zaměřuje na všechny čtyři jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní. Vše je uzpůsobeno dané věkové skupině a úrovni jazyka. Jedním z cílů výuky je připravit dítě na dětskou Cambridge zkoušku, aby se lépe připravilo na budoucí skládání těchto zkoušek. Děti, které zkoušku skládat nebudou, si v tomto kurzu přijdou také na své, protože učíme hravou metodou

Pro jaké děti je kurz určen?

Tato úroveň je pro děti od 9 do 12 let, které završily zhruba 250 hodin jazykových studií. Zkouška je stanovená pro úroveň A2. Je vhodná pro žáky šestých, sedmých, případně osmých ročníků základní školy.

Zkouška Cambridge English YLE

Tento kurz připravuje děti na složení mezinárodní zkoušky Cambridge English YLE úroveň Flyers. Zkouška je pořádána zkouškovým centrem Jazykové školy P.A.R.K. v Brně přímo v jazykové škole nebo ve škole, kde děti navštěvují kurzy (v počtu nad 20 přihlášených dětí). Zvýhodněná cena pro mé žáky je v současné době 1350,- Kč.

Jaké materiály používáme?

Cambridge English: Fun for Flyers, CUP 2015. Cena učebnici není zahrnuta v ceně kurzu.

Flyers Žebětín - Zita Nováková
Prep centre logo_CMYK
Cambridge Park

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Děkujeme!

Přihlásit se na kurz