A2/KET for schools Žebětín – Angličtina pro děti od 7. do 8. roč.

A2/KET for schools Žebětín – Angličtina pro děti od 7. do 8. roč.

Aktuální informace – školní rok 2020/21

Čas výuky: Středa 17.00–18.00.
Místo výuky: Adri-Sun, Bartolomějská 31  Žebětín.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do dubna, celkem 30 lekcí. 1 lekce trvá 60 minut. V objednávce si můžete vybrat variantu 1. semestr nebo Oba semestry. Varianta 1. semestr odpovídá úhradě za období od září do prosince (14 lekcí). Nevyžaduje, aby dítě pokračovalo v kurzu dále v druhém semestru, ale pokračování v kurzu doporučuji. Varianta Oba semestry (30 lekcí) opovídá úhradě za období od září do dubna a je zvýhodněna 5% slevou. U této varianty vřele doporučuji, aby dítě složilo zkoušku Cambridge English. V druhém semestru budou některé lekce zdvojnásobeny kvůli předtestování (celkem 16 lekcí) 

Co se děti naučí?

Angličtinu, která zvyšuje motivaci dětí učit se angličtině a která se zaměřuje na všechny čtyři jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní. Vše je uzpůsobeno dané věkové skupině a úrovni jazyka. Jedním z cílů výuky je připravit dítě na mezinárodně uznávanou Cambridge zkoušku Key for Schools, aby se lépe připravilo na budoucí skládání těchto zkoušek. Děti, které zkoušku skládat nebudou, si v tomto kurzu také přijdou na své, protože zde je učení hrou.

Pro jaké děti je kurz určen?

Tento kurz je určen speciálně žákům základních škol ve věku 11 – 14 let, které angličtina baví a chtějí se jí věnovat i v budoucnu. Jedná se o pokročilejší začátečníky, kteří završili 180 – 200 hodin výuky. Úspěšné složení zkoušky potvrzuje znalost angličtiny na úrovni A2. Kurz je vhodný pro žáky osmých a devátých ročníků základní školy.

Jaké materiály používáme?

Cambridge English: Complete Key for Schools, CUP 2015, dále různé materiály nasbírané v průběhu mé praxe.
KET for shools - Zita Nováková
Prep centre logo_CMYK
Cambridge Park

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Děkujeme!

Přihlásit se na kurz