Movers Radostice – angličtina pro děti od 5. do 7. třídy

Aktuální informace

 

Popis kurzu

Kurz trvá od září do dubna. 1 lekce trvá 60 minut. V objednávce si můžete vybrat variantu 1. semestr nebo Oba semestry. Varianta 1. semestr odpovídá úhradě za období od září do prosince. Nevyžaduje, aby dítě pokračovalo v kurzu dále v druhém semestru, ale pokračování v kurzu doporučuji. Varianta Oba semestry opovídá úhradě za období od září do dubna a je zvýhodněna 5% slevou. U této varianty vřele doporučuji, aby dítě složilo zkoušku Cambridge English. V druhém semestru budou některé lekce zdvojnásobeny kvůli předtestování.

Co se děti naučí?

Angličtinu, která má za cíl děti motivovat dítě k dalšímu studiu jazyka a která se zaměřuje na všechny čtyři jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní. Vše je uzpůsobeno dané věkové skupině a úrovni jazyka. Jedním z cílů výuky je připravit dítě na dětskou Cambridge zkoušku, aby se lépe připravilo na budoucí skládání těchto zkoušek. Děti, které ke zkoušce nejdou, si v tomto kurzu také přijdou na své, protože zde je učení hrou.

Pro jaké děti je kurz určen?

Tato úroveň kurzu je už vhodná pro děti mezi 9 a 11 lety, které za sebou mají asi 175 hodin jazykové výuky. Úroveň znalostí angličtiny je A1. Tento kurz je vhodný pro děti, které navštěvují čtvrté, páté, případně šesté ročníky základních škol.

Zkouška Cambridge English YLE

Tento kurz připravuje děti na složení mezinárodní zkoušky Cambridge English YLE úroveň Movers. Zkouška je pořádána zkouškovým centrem Jazykové školy P.A.R.K. v Brně v jazykové škole nebo ve škole, kde děti navštěvují kurzy (v počtu nad 20 přihlášených dětí). Zvýhodněná cena pro mé žáky je v současné době 1250,- Kč.

Jaké materiály používáme?

Cambridge English: Fun for Movers, CUP 2015. Cena učebnice není zahrnuta v ceně kurzu.

Movers Radostice – angličtina pro děti od 8 do 11 let

Přihlásit se na kurz