B1/PET for schools Seniors Žebětín – Angličtina pro mládež od 14 do 16 let

B1/PET for schools Seniors Žebětín – Angličtina pro mládež od 14 do 16 let

Aktuální informace – školní rok 2020/21

Čas výuky: Středa 18.00 – 19.00.
Místo: Adri-Sun, Bartolomějská 31  Žebětín.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do května, dle domluvy může kurz trvat až dva roky. 1 lekce trvá 60 minut. V objednávce si můžete vybrat variantu 1. semestr nebo Oba semestry. Varianta 1. semestr odpovídá úhradě za období od září do prosince. Nevyžaduje se, aby dítě pokračovalo v kurzu dále v druhém semestru, ale pokračování v kurzu doporučuji. Varianta Oba semestry odpovídá úhradě za období od září do posledního nabízeného termínu v daném školním roce a je zvýhodněna 5% slevou. U této varianty doporučuji, aby dítě také skládalo zkoušku Cambridge English. V dalších semestrech mohou být některé lekce zdvojnásobeny kvůli předtestování (žáci i rodiče jsou informováni s časovým předstihem).

Co se děti naučí

Angličtinu, která zvyšuje motivaci dětí učit se angličtině a která se zaměřuje na všechny čtyři jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní. Není opomíjena ani ´pátá oblast´ cizího jazyka, což je gramatika. Vše je uzpůsobeno dané věkové skupině a úrovni jazyka. Jedním z cílů výuky je připravit dítě na mezinárodně uznávanou Cambridge zkoušku Preliminary for Schools, poslední předstupeň zkoušky FCE. Děti zkoušku skládat nemusí, přesto si z kurzu odnesou mnoho nového a užitečného do života moderního a multikulturního člověka.

 

Pro jaké děti je kurz určen

Tento kurz je určen především žákům základních škol a gymnázií ve věku 13 – 15 let, které angličtina baví a chtějí se jí věnovat i v budoucnu. Úspěšné složení zkoušky potvrzuje znalost angličtiny na úrovni B1. Kurz je vhodný pro žáky osmých a devátých ročníků základní školy nebo studenty gymnázií.

PET for schools - Zita Nováková
Prep centre logo_CMYK
Cambridge Park

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Děkujeme!

Přihlásit se na kurz