Příprava na přijímací zkoušky pro žáky 7. a 9. ročníků

Příprava na přijímací zkoušky

z matematiky a českého jazyka pro 7. a 9. roč. ZŠ

Čas výuky: 

 • 1. kurz – pátek 14:00–15:00 (žáci 7. roč. ZŠ)
 • 2. kurz – pátek 15:00–16:30 (žáci 9. roč. ZŠ)
 • 3. kurz – pátek 16:30–18:30 (žáci 9. roč. ZŠ) – tento termín je již plný, děkujeme!

Místo výuky: Říčanská 15, Bystrc

Ceny kurzu naleznete v Ceníku.

Výuka probíhá v malé skupině 4–8 studentů.

Popis Kurzu

Kurz č. 1 trvá od konce září do konce března každý pátek, týdně proběhne jedna lekce, která trvá 60 min. Matematika a čeština se střídají po týdnu. Kurz je rozdělen na dvě pololetní přípravy.

1. pololetí obsahuje 16 dvoulekcí, 1 lekce z českého jazyka a 1 lekce z matematiky.
2. pololetí obsahuje dvoulekcí, 1 lekce z českého jazyka a 1 lekce z matematiky.

Kurz č. 2 trvá od konce září do konce března každý pátek, týdně proběhne jedna dvoulekce, která trvá 90 minut. Kurz je rozdělen na dvě pololetní přípravy, zaměřené převážně na vysvětlování typů úloh a kontrolu provádění. Obsahově je podobný kurzu č. 3, jen časová dotace je menší. Může být vhodnější pro žáky hlásící se na odborné střední školy a nevyžadující tak vysokou intenzitu přípravy jako na gymnázia. Nicméně, děti budou dostávat domácí úkoly a budou se připravovat v téměř stejném množství jako děti v kurzu č. 3.

1. pololetí obsahuje 16 dvoulekcí, 1 lekce z českého jazyka a 1 lekce z matematiky.
2. pololetí obsahuje 7 dvoulekcí, 1 lekce z českého jazyka a 1 lekce z matematiky.

Kurz č. 3 trvá od konce září do konce března každý pátek, týdně proběhne jedna dvoulekce, která trvá 120 minut. Kurz je rozdělen na dvě pololetní přípravy. zaměřené převážně na vysvětlování typů úloh a kontrolu provádění. Obsahově je podobný kurzu č. 2, jen časová dotace je větší. Může být vhodnější pro žáky hlásící se gymnázia a vyžadující vyšší intenzitu přípravy. Děti budou samozřejmě dostávat i domácí úkoly a budou se pravidelně na lekce připravovat.

1. pololetí obsahuje 16 dvoulekcí, 1 lekce z českého jazyka a 1 lekce z matematiky.
2. pololetí obsahuje 7 dvoulekcí, 1 lekce z českého jazyka a 1 lekce z matematiky.

V každém pololetí se v rámci kurzu koná zkouška nanečisto. Doporučujeme kurz absolvovat v obou pololetích z důvodu účinnosti a návaznosti.

Co se děti naučí?

Připravíme děti na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky tak, aby pro ně přijímací zkouška byla hračka. V kurzu děti procházejí materiály s testovými úlohami krok za krokem a od začátku kurzu se učí strategiím, jak efektivně přijímací zkoušku absolvovat. Lektorka se do detailu věnuje nejtěžším typům úloh a podrobně vysvětluje postupy.

Pro jaké děti je kurz určen?

Kurz je určen žákům 7. a 9. ročníků ZŠ. kteří se potřebují pečlivě připravit na přijímací zkoušky CERMAT na střední školy.

Michaela-Olsanikova

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!

Přihlásit se

  Registrační formulář

  Info o studentovi

   

  Info o jednom z rodičů