A0/Starters Radostice – angličtina pro děti od 3. do 5. třídy

Aktuální informace – školní rok 2020/21

Juniors: Středa 13.00–14.00. ZŠ Radostice.
Seniors: Středa 14.00–15.00. ZŠ Radostice.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do dubna. 1 lekce trvá 60 minut. V objednávce si můžete vybrat variantu 1. semestr nebo Oba semestry. Varianta 1. semestr odpovídá úhradě za období od září do prosince. Nevyžaduje, aby dítě pokračovalo v kurzu dále v druhém semestru, ale pokračování v kurzu doporučuji. Varianta Oba semestry opovídá úhradě za období od září do dubna a je zvýhodněna 5% slevou. U této varianty vřele doporučuji, aby dítě složilo zkoušku Cambridge English. V druhém semestru budou některé lekce zdvojnásobeny kvůli předtestování.

Co se děti naučí?

Angličtinu, která má za cíl děti motivovat dítě k dalšímu studiu jazyka a která se zaměřuje na všechny čtyři jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní. Vše je uzpůsobeno dané věkové skupině a úrovni jazyka. Jedním z cílů výuky je připravit dítě na dětskou Cambridge zkoušku, aby se lépe připravilo na budoucí skládání těchto zkoušek. Děti, které ke zkoušce nejdou, si v tomto kurzu také přijdou na své, protože zde je učení hrou.

Pro jaké děti je kurz určen?

Tento kurz je určen dětem od 8 let, které již absolvovaly přibližně 100 hodin studia angličtiny. Úroveň kurzu i zkoušky je pre-A1. Kurz je vhodný pro děti, které jsou žáky třetích a čtvrtých ročníků základní školy.

Zkouška Cambridge English YLE

Tento kurz připravuje děti na složení mezinárodní zkoušky Cambridge English YLE úroveň Starters. Zkouška je pořádána zkouškovým centrem Jazykové školy P.A.R.K. v Brně v jazykové škole nebo ve škole, kde děti navštěvují kurzy (v počtu nad 20 přihlášených dětí). Zvýhodněná cena pro mé žáky je v současné době 1150,- Kč.

Jaké materiály používáme?

Cambridge English: Fun for Starters, CUP 2015. Cena učebnice není zahrnuta v ceně kurzu.

Cambridge Park

Přihlásit se na kurz

   

   

   

   

   

  Fotografie z kurzu