A0/Starters Žebětín – Angličtina pro děti od 3. do 5. roč.

A0/Starters Žebětín – Angličtina pro děti od 3. do 5. roč.

Aktuální informace – školní rok 2020/21

Juniors
Čas výuky: středa 14.00–15.00.
Místo výuky: Adri-Sun, Bartolomějská 31 Žebětín.

Seniors
Čas výuky: pondělí 14.00–15.00.
Místo výuky: Adri-Sun, Bartolomějská 31  Žebětín.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do dubna. 1 lekce trvá 60 minut. V objednávce si můžete vybrat variantu 1. semestr nebo Oba semestry. Varianta 1. semestr odpovídá úhradě za období od září do prosince. Nevyžadujeme, aby dítě pokračovalo v kurzu dále v druhém semestru, ale pokračování v kurzu doporučujeme. Varianta Oba semestry opovídá úhradě za období od září do dubna a je zvýhodněna 5% slevou. U této varianty vřele doporučujeme, aby dítě složilo zkoušku Cambridge English. V druhém semestru budou některé lekce zdvojnásobeny kvůli předtestování.

Co se děti naučí?

Angličtinu, která má za cíl děti motivovat k dalšímu studiu jazyka a která se zaměřuje na všechny čtyři jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní. Vše je uzpůsobeno dané věkové skupině a úrovni jazyka. Jedním z cílů výuky je připravit dítě na dětskou Cambridge zkoušku, aby se lépe připravilo na budoucí skládání těchto zkoušek. Děti, které ke zkoušce nejdou, si v tomto kurzu také přijdou na své, protože učíme hravou metodou.

Pro jaké děti je kurz určen?

Tento kurz je určen dětem od 8 let, které již absolvovaly přibližně 100 hodin studia angličtiny. Úroveň kurzu i zkoušky je pre-A1. Kurz je vhodný pro děti, které jsou žáky třetích a čtvrtých ročníků základní školy.

Zkouška Cambridge English YLE

Tento kurz připravuje děti na složení mezinárodní zkoušky Cambridge English YLE úroveň Starters. Zkouška je pořádána zkouškovým centrem Jazykové školy P.A.R.K. v Brně v jazykové škole nebo ve škole, kde děti navštěvují kurzy (v počtu nad 20 přihlášených dětí). Zvýhodněná cena pro mé žáky je v současné době 1150,- Kč.

Jaké materiály používáme?

Cambridge English: Fun for Starters, CUP 2015. Cena učebnice není zahrnuta v ceně kurzu.

Prep centre logo_CMYK
Cambridge Park

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Děkujeme!

Přihlásit se na kurz

   

   

   

   

   

  Fotografie z kurzu