Víkendová příprava k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka pro 9. roč. ZŠ – Bystrc (1. pololetí)

Víkendová příprava k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka pro 9. roč. ZŠ – Bystrc (1. pololetí)

Aktuální informace – školní rok 2023/24

Čas výuky: 

  • Každá druhá sobota 9:00–12:30 (23.9., 7.10., 21.10., 4.11., 18.11., 2.12., 16.12., 6.1., 20.1.) KURZ JE PLNÝ, DĚKUJEME!

Místo výuky: Říčanská 15, Bystrc.

Výuka probíhá v malé skupině 4–8 studentů.

Popis Kurzu

Kurz probíhá od konce září do konce ledna každou druhou sobotu, vždy proběhnou čtyři lekce trvající 45 min. – dvě lekce matematiky a dvě lekce češtiny. 

Kurz je je zaměřen převážně na vysvětlování typů úloh a kontrolu provádění. Děti budou také dostávat menší domácí úkoly.  Doporučujeme na kurz posléze navázat kurzem Víkendová příprava k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka pro 9. roč. ZŠ – Bystrc (každá sobota v 2. pololetí) z důvodu účinnosti a návaznosti. Tento kurz je také vhodný doplnit zkouškou nanečisto Příjímací zkouška nanečisto a taktika k přijímačkám aneb Jak na přijímačky (2 soboty).

Co se děti naučí?

Připravíme děti na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky tak, aby pro ně přijímací zkouška byla hračka. V kurzu děti procházejí materiály s testovými úlohami krok za krokem a od začátku kurzu se učí strategiím, jak efektivně přijímací zkoušku absolvovat. Lektorující se do detailu věnuje nejtěžším typům úloh a podrobně vysvětluje postupy.

Pro jaké děti je kurz určen?

Kurz je určen žákům 9. ročníků ZŠ. kteří se potřebují pečlivě připravit na přijímací zkoušky CERMAT na střední školy.

Příprava k přijímacím zkouškám - Zita Nováková

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!