Víkendová příprava k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka pro 9. roč. ZŠ – Bystrc (2. pololetí – každá sobota)

Víkendová příprava k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka pro 9. roč. ZŠ – Bystrc (2. pololetí – každá sobota)

Aktuální informace – školní rok 2023/24

Čas výuky: 

  • Kurz č. 1 – každá sobota 9:00-10:30 (27.1.,17.2., 24.2., 2.3. (odpo), 9.3., 16.3., 23.3.) Kurz je plný, děkujeme! Volná místa zbývají v NEDĚLNÍM KURZU ZDE.
  • Kurz č. 2 – každá sobota 11:00-12:30 (27.1.,17.2., 24.2., 2.3. (odpo), 9.3., 16.3., 23.3.) Kurz je plný, děkujeme! Volná místa zbývají v NEDĚLNÍM KURZU ZDE.

Místo výuky: Říčanská 15, Bystrc.

Výuka probíhá v malé skupině 4–8 studentů. V přihlášce uveďte číslo kurzu, o který kurz máte zájem. 

Popis Kurzu

Kurz probíhá od konce ledna do konce března každou sobotu, vždy proběhnou dvě lekce trvající 45 min. – jedna lekce matematiky a jedna lekce češtiny. 

Kurz je je zaměřen převážně na vysvětlování typů úloh a kontrolu provádění. Děti budou také dostávat menší domácí úkoly.  Doporučujeme před tímto kurzem absolvovat kurz Víkendová příprava k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka pro 9. roč. ZŠ – Bystrc (1. pololetí – každá druhá sobota) z důvodu účinnosti a návaznosti. Tento kurz je také vhodný doplnit zkouškou nanečisto Příjímací zkouška nanečisto a taktika k přijímačkám aneb Jak na přijímačky (2 soboty).

Co se děti naučí?

Připravíme děti na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky tak, aby pro ně přijímací zkouška byla hračka. V kurzu děti procházejí materiály s testovými úlohami krok za krokem a od začátku kurzu se učí strategiím, jak efektivně přijímací zkoušku absolvovat. Lektorující se do detailu věnuje nejtěžším typům úloh a podrobně vysvětluje postupy.

Pro jaké děti je kurz určen?

Kurz je určen žákům 9. ročníků ZŠ. kteří se potřebují pečlivě připravit na přijímací zkoušky CERMAT na střední školy.

Příprava k přijímacím zkouškám - Zita Nováková

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!