ENGLISH DAY CAMP ŽEBĚTÍN 2024 s workshopy 19.–23. 8. 2024

ENGLISH DAY CAMP ŽEBĚTÍN 2024

s workshopy

Proč?

Náš tábor umožňuje využít angličtinu v praktických aktitivách. Děti se tak v létě vydají do světa angličtiny skrze každodenní práci v zábavných dopoledních workshopech. V nabídce jsou workshopy Art (Výtvarná dílna), Cooking (Dílna vaření), Drama (Dílna herectví), Journalism (Novinářská dílna), Music (Hudební dílna) nebo Technology (Technická dílna). Podrobné info viz níže na stránce. Dítě si vybere jednu dílnu – workshop na celý týden, odpoledne pak tráví se všemi dětmi venku v rámci společného programu. Jako každoročně, ani letos nebude chybět závěrečná prezentace projektů dětí.

Kdy?

19.–23. 8. 2024 (8:00–16:00)

Pro jaké děti je tábor určen?

Tábor je vhodný pro:

  • děti od 5 do 15 let
  • angličtináře i neangličtináře
  • hodné i raubíře 🙂

Místo

Budova ZŠ Otevřená v Žebětíně, okolí Žebětína.

Podrobné informace a pokyny ve formátu PDF

English Day Camp Žěbětín 2024_podrobné info

 

Chci přihlásit dítě na tábor

Co budeme dělat?

Cílem tábora je posílit komunikační dovednosti dětí v angličtině při běžných každodenních aktivitách, které děti baví. Vnitřní motivace a pozitivní prožívání posiluje proces kreativity, paměti a učení se jazyku.

Každé dopoledne budou děti pracovat ve skupině dle svého preferovaného workshopu a své jazykové úrovně. Dítě bude ve stejné workshopové skupině celý týden. Dopolední část dne bude vedena ve třídě školy nebo v jiných prostorách mimo školu dle zaměření workshopové skupiny (např. děti z Technology workshopu půjdou na exkurzi do korporátní laboratoře, děti z Journalism workshopu půjdou do centra města dělat rozhovory s turisty, apod.). 

PROSÍME, VĚNUJTE PŘI VÝBĚRU WORKSHOPŮ ZVÝŠENOU POZORNOST JEJICH POPISU NÍŽE NA TÉTO STRÁNCE A TAKÉ VĚKOVÉMU OMEZENÍ.

V přihlášce volíte 2 preference workshopů pro dítě, a to pro případ, že by první preference nemohla být uskutečněna (odlišné jazykové úrovně dětí ve skupině, příliš malý nebo příliš velký počet dětí ve workshopové skupině). Vyhrazujeme si právo konečného rozdělení dětí do workshopů.

Odpoledne budou všechny děti pobývat venku a především v pohybu, buď na hřišti školy nebo v přírodě u lesa. Angličtina bude odpoledne využívána částečně, a to zpravidla v rámci hlavní hry odpoledního programu. Při odpoledních aktivitách klademe důraz na podporu týmové práce a kooperativního učení. 

Jeden den proběhne také půldenní výlet do blízkého okolí jen tak pro radost a za zmrzlinou. Klid po obědě bude vždy probíhat ve stínu nebo v budově školy. V pátek odpoledne proběhne v budově školy závěrečná prezentace projektů dětí pro rodiče a blízké příbuzné. 

Budeme se snažit respektovat také požadavky sourozeneckých skupin nebo další specifika dětí uvedená zákonnými zástupci.

Lektoři

  • Adam, Aneta, Adéla, Veronika, Vítek,  a další

Cena tábora

  • 4 600 Kč za 5 dní

Cena zahrnuje: celodenní program vedený zkušenými lektorujícími, pronájem školy, teplý oběd a dvě svačiny, pitný režim, odměny pro děti, výtvarné pomůcky

Sleva

  • 5 % pro sourozence (4 370 Kč)
  • 5 % pro stálé klienty (4 370 Kč)

Uzávěrka přihlášek

31. 5. 2024

Stravování

Pro děti je zajištěn teplý oběd v restauraci U Richarda v Žebětíně, dopolední i odpolední svačina a pitný režim.

Bližší info, program a přihlášky

  • Markéta Kozlová
  • tel.: 737 335 213
  • learnbyenjoying@gmail.com

WORKSHOPY

ART (pro děti od 5 do 15 let)

Odkryj svého vnitřního umělce! Objevuj angličtinu skrze pulzující svět barev, tvarů a představivosti.  Tohoto workshopu se může zúčastnit každý, kdo miluje cokoli od malování po prostorovou tvorbu. Výtvarka ti nejde? Nevadí. V umění není nic špatně, důležité je, co prožíváš při tvorbě. Můžeš nás inspirovat vlastními nápady nebo si vybereš z našich návrhů, na kterých můžeš pracovat sám nebo ve skupině. Každý výrobek bude ´masterpiece´ a také cesta k lepší angličtině. Chceš ukázat, co je v tobě, vytvořit výrobek a mluvit o něm na závěrečné prezentaci? V tom případě jsme tady prot tebe.

COOKING (pro děti od 5 do 15 let)

Vychutnej si různé příchutě angličtiny! Angličtina je prostě mňam! Přidej se do dílny vaření a připravíš si s námi různé pokrmy zatímco budeš procvičovat anglická slovíčka z oblasti jídla, kuchyňského nádobí nebo typů vaření. Tohoto workshopu se může zúčastnit každý, kdo rád pomáhá doma s vařením či přípravou jednoduchých pokrmů nebo rád na to kouká v televizi nebo na internetu. Nikdy jsi to nedělal? Nevadí! Budeme připravovat jednoduché pokrmy, které si ostatní děti dají při svačině nebo je zkusí rodiče na závěrečné prezentaci. Pokud máš zkušenosti, pomůžeš nám s recepty a budeš inspirací. Chceš ukázat, co je v tobě, připravovat pokrmy ve své skupině a pak o tom povídat před lidmi při závěrečné prezentaci? V tom případě jsme tady pro tebe! 

DRAMA (pro děti od 5 do 15 let)

Světla, kamera, angličtina! Vyjádři se na ´jevišti nebo před kamerou´ a objevuj angličtinu skrze přehrávání rolí, divadelní představení nebo tvorbu scénáře. Zvyšuj si své sebevědomí v angličtině odehráním představení pro táborníky nebo rodiče. Tohoto workshopu se může zúčastnit každý, kdo rád hraje divadlo, chce vystupovat před ostatními třeba i v malé roli a chce používat jazyk při hraní pohádky nebo zajímavého příběhu.Divadlo je pro tebe velká neznámá? Nevadí! Budeme trénovat pohyb, repliky a vyrábět kostýmy za používání angličtiny. Pokud máš zkušenosti, můžeš nás inspirovat při výběru nebo tvorbě představení. Chceš ukázat, co je v tobě a předvést své herectví v angličtině před kamarády nebo rodiči? V tom případě jsme tady pro tebe! 

JOURNALISM (pro děti od 10 do 15 let)

Objev v sobě reportéra v nezapomenutelné novinářské dílně! Prozkoumej angličtinu skrze  slovní zásobu médií a vyzkoušej si, jaké to je napsat článek nebo vést rozhovor s lidmi v angličtině. Tohoto workshopu se může zúčastnit každý, koho zajímá, co dělají novináři a kdo rád tvoří poutavý příběh nebo zpovídá lidi kolem sebe. Neumíš psát příběhy, články nebo vést rozhovory? Nevadí! Můžeš se učit s námi nebo od ostatních, můžeš dokumentovat, co se děje na táboře. Máš nápad, o čem psát nebo s kým hovořit anglicky o zajímavých věcech? Skvělé, přines jej a inspiruj ostatní. Chceš ukázat kamarádům a rodičům, co jsi natočil, napsal nebo co se dělo na táboře či v Brně? V tom případě jsme tady pro tebe!

MUSIC (pro děti od 5 do 15 let)

Pojďme společně objevovat krásy a zákoutí hudby v harmonii s angličtinou! Pojďme si zkusit rytmická cvičení, tvořit písně nebo vyprávět příběhy hudbou. Tohoto workshopu se může zúčastnit každý, koho hudba naplňuje dobrou náladou a optimismem. Neumíš noty? Nevadí! Hudbu často stačí pouze cítit a vnímat. Umíš hrát na hudební nástroj? Skvělé, vem ho s sebou a ukaž, co dokážeš! Neumíš hrát na hudební nástroj? Nevadí, určitě dokážeš alespoň něco zazpívat! Chceš ukázat, co je v tobě a nebojíš se naučit a zazpívat pár písniček před lidmi? V tom případě jsme tady pro tebe! 

TECHNOLOGY (pro děti od 10 do 15 let)

Objev v sobě inovátora! Jsi ´techie´ nebo tě zajímá současnost moderních technologií v brněnských firmách?  Pojďme objevit angličtinu skrze vnoření se do technologického provozu a tvorbě projektů o tom, co jsi viděl. Tohoto workshopu se může zúčastnit každý, kdo se zajímá o svět kolem sebe a chtěl by se dozvědět více o tom, jak technologie pomáhají v každodenním životě. Nevíš, zda tě to bude bavit? Nevadí! Nechej se překvapit návštěvou zajímavého technologického prostředí. Obáváš se, že nebudeš rozumět? Vysvětlíme, pomůžeme. Zpracováním projektu o tom, co jsi viděl, se určitě posuneš v porozumění technologiím dále. Chceš ukázat ostatním, co jsi se dozvěděl, a prezentovat to v angličtině? Výborně, v tom případě jsme tady pro tebe!

Anglický příměstský tábor - Zita Nováková
Prep centre logo_CMYK

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Děkujeme!