Individuální výuka a malé skupiny

Individuální výuka jazyků

Kde probíhá výuka a které jazyky učíme

Vyučujeme v naší učebně na Říčanské 15 v Brně nebo online přes Google Meet.
Aktuálně vyučujeme angličtinu, němčinu, francouzštinu a španělštinu a italštinu.

Jak probíhá výuka

Nabízíme výuku jazyka podle individuálních požadavků studenta. Podle toho se stanoví náplň výuky. Výuku je možné zahájit kdykoliv během roku. Vyučuje se v celcích o 15 lekcích po 60 min, které se předplácí dopředu a měly by být vyčerpány nejpozději do 6 měsíců od započetí výuky.

Vedeme kurzy zaměřené na všechny jazykové dovednosti, konverzační kurzy nebo přípravné kurzy ke zkouškám. Záleží na individuální domluvě.  Na počátku kurzu student absolvuje rozřazovací test. Znalosti mohou být testovány i průběžně. Přípravné kurzy jsou uzavírány zkouškami v certifikovaných zkouškových centrech po celé České republice.

Z čeho učíme

Výuka je vedena podle učebnic pro přípravu na mezinárodní zkoušky nebo z učebnic pro výuku obecného jazyka. Někdy využíváme svých vlastních materiálů.

Pro koho je výuka určena

Individuální výuku doporučujeme děti, mládež nebo dospělé osoby, kteří nemají čas na skupinové kurzy, potřebují se rychleji připravit na různé zkoušky nebo mají své tempo.

Kolik výuka stojí

Cena kurzovného je stanovena ceníkem (Individuální lekce). Minimální balíček je 15 lekcí čerpaných do 6 měsíců od započetí výuky.

Zita Nováková
Prep centre logo_CMYK