Výuka jazyků pro firmy

Výuka jazyků pro firmy

O čem kurzy jsou

Nabízíme výuku obecné nebo firemní angličtiny a dalších jazyků, podle požadavků zákazníka. Výuku je možné zahájit kdykoliv během roku. Počet vyučovacích hodin závisí na domluvě se zákazníkem.

Jak kurzy vypadají

Firemní kurzy organizujeme individuálně podle konkrétních potřeb jednotlivých zákazníků. Kurzy obvykle probíhají v prostorách zákazníka, v případě dohody je možné zajistit výuku v našich soukromých prostorách. V prvé řadě nabízíme vstupní testování zaměstnanců a jejich rozřazení do výukových skupin podle úrovně znalostí. Dále se potřeby kurzů specifikují dotazníkem. Můžeme studenty průběžně testovat, případně uzavřít kurz zkouškou. V určitých případech se můžeme zaměřit na prezentační dovednosti nebo jiné požadované krátkodobé cíle firmy.

Co se na kurzech naučí

Náplň kurzu se řídí potřebami firmy, požadavky managementu nebo požadavky výukové skupiny.

Z čeho učíme

Výuka např. angličtiny je vedena dle učebnic pro General English (např. New English File) nebo dle učebnic pro English for Specific Purposes (In Company, Business English, atd.). Výuku lze šít na míru dle interních firemních materiálů a zaměřit se na používanou terminologii firmy.

Pro koho jsou kurzy určeny

Kurzy jsou určeny řadovým zaměstnancům, ale také top managementu.

Kolik kurzy stojí

Cena kurzovného je určena individuálně podle časové náročnosti, specializace, celkového počtu hodin a dalších kritérií.

Jak se na kurzy přihlásit

Napište své požadavky na info@zitanovakova.cz.

Firemní jazykový kurz - Zita Nováková
Prep centre logo_CMYK