Publikováno

Týden otevřených dveří od 4. do 7. prosince 2023

Přijďte se podívat, co nového se děje ve světě jazyků! Naše jazyková škola pořádá od 4. do 7. prosince 2023 Týden otevřených dveří v našich anglických kurzech. Jste srdečně zváni k návštěvě a nahlédnutí do našich lekcí různých lektorek a lektorů. Přijďte se přesvědčit, jak skvěle se daří vašim dětem a jak nás baví učit! V případě zájmu prosím kontaktujte příslušného lektora nebo lektorku PŘEDEM. Nebo se přihlaste na info@zitanovakova.cz. Těšíme se na vaši návštěvu. 🙂

Publikováno

Nový kurz: Víkendová příprava k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka pro 9. roč. ZŠ – Bystrc (2. pololetí – neděle)

Pro velký zájem otevíráme nový kurz: Víkendová příprava k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka pro 9. roč. ZŠ – Bystrc (2. pololetí – neděle).

Místo výuky Říčanská 15. Výuka probíhá v malé skupině 4–8 studentů. Další info a přihlášky ZDE.

Publikováno

Anglické příměšťáky v Žebětíně se plní

Vyberte si jeden z našich tradičních příměstských táborů a přihlaste své děti. Nabízíme kvalitní a intenzivní zábavu na léto pro děti od 5 do 15 let plnou angličtiny, přírody a hudby. První tábor, Drama English Day Camp, se koná 10. – 14. 7. 2023. Druhý tábor, Discovery English Day Camp, se koná 21. – 25. 8. 2023. Podrobné info a přihlášky ZDE.