Kurz angličtiny pro falešné začátečníky – Bystrc

Kurz angličtiny pro falešné začátečníky – Bystrc

Aktuální informace – školní rok 2023/24

Čas výuky: Středa 10.00–11.30.

Místo výuky: Říčanská 15, Bystrc.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do června, počet lekcí závisí na pracovních týdnech v daném akademickém roce, průměrně má 34 lekcí. 1 lekce trvá 90 minut. Kurz se otevírá v případě, že se zapíší minimálně čtyři zájemci. V případě, že je méně zájemců a trvají na otevření kurzu, cena pro čtyři zájemce se rozpočítává mezi příslušný počet zájemců. V případě zájmu o kurz je nutné, aby budoucí student vyplnil rozřazovací test (Placement test), který je přístupný na této webové stránce pod odkazem Online. Po vyhodnocení testu nebo rozhovoru je zájemce obratem informován e-mailem a pozván k pohovoru. Pokud jeho znalosti odpovídají jiné jazykové úrovni, nabídneme zájemci kurz příslušné úrovně nebo jinou alternativu. Ukázková hodina je zdarma a lze platit poté, co se zájemce rozhodne.

Co se klienti naučí

Funkční angličtinu, která studentovi pomůže řešit pomalou angličtinou základní životní situace. Prioritou je funkční jazyk a každodenní slovní zásoba. Student se naučí základní fráze týkající se představení sebe a své rodiny, vyprávění o své práci, umí použít fráze důležité k ubytování, nakupování, návštěvě zdravotnického zařízení, místní orientaci nebo doptávání se na detaily.

Pro jaké klienty je kurz určen

Tento kurz je určen studentům seniorního věku a jazykové úrovně A0-A1. Těm, kteří se několikrát pokoušeli jazyk učit a přestali brzy, případně jazyk dlouho nepoužívali nebo potřebují delší dobu k automatizaci jazykových jevů. Často rozumí základním frázím, přesto nemohou adekvátně reagovat, připadá jim, že ´nedají dohromady větu´, nebo se ´bojí mluvit´.

Jaké materiály používáme

OUP: English File Beginner a English File Elementary, doplňkové materiály.

Kurzy pro aktivní seniory
Prep centre logo_CMYK
Cambridge Park

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!

Přihlásit se na kurz

    Registrační formulář

    Vyplňte info o studentovi