Kurz angličtiny pro nepravé začátečníky – Bystrc

Kurz angličtiny pro nepravé začátečníky – Bystrc

Aktuální informace – školní rok 2023/24

Čas výuky: Pondělí 17.00–18.30.

Místo výuky: Říčanská 15, Bystrc.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do června, počet lekcí závisí na pracovních týdnech v daném akademickém roce. 1 lekce trvá 90 minut. Kurz se otevírá v případě, že se zapíší minimálně čtyři zájemci. V případě, že je méně zájemců a trvají na otevření kurzu, cena pro čtyři zájemce se rozpočítává mezi tři a méně zájemců. V případě zájmu o kurz je nutné, aby budoucí student vyplnil rozřazovací test (Placement test), který je přístupný na této webové stránce pod odkazem Online. Po vyhodnocení testu je zájemce obratem informován e-mailem a pozván k pohovoru. Pokud jeho znalosti odpovídají jiné jazykové úrovni, nabídneme zájemci kurz příslušné úrovně nebo jinou alternativu. Ukázková hodina je zdarma a lze platit poté, co se zájemce rozhodne.

Co se klienti naučí

Angličtinu, která odbourává strach z mluvení a podporuje přirozenou komunikaci. Zároveň se kurz zaměřuje na všechny čtyři jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní. Vše je uzpůsobeno dané jazykové úrovni klientů.

Pro jaké klienty je kurz určen

Tento kurz je určen studentům jazykové úrovně A0-A1, tj. těm, kteří se několikrát pokoušeli jazyk učit a přestali brzy, případně jazyk dlouho nepoužívali. Často rozumí základním frázím, přesto nemohou adekvátně reagovat, připadá jim, že ´nedají dohromady větu´, nebo se ´bojí mluvit´.

Jaké materiály používáme

OUP: English File Elementary Multipack A and B, doplňkové materiály.

Kurzy pro dospělé - Zita Nováková
Prep centre logo_CMYK
Cambridge Park

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!

Přihlásit se na kurz

    Registrační formulář

    Vyplňte info o studentovi