Kurz angličtiny pro středně pokročilé – Bystrc

Kurz angličtiny pro středně pokročilé – Bystrc

Aktuální informace – školní rok 2021/22

KURZ NEOTEVÍRÁME

Popis kurzu

Kurz trvá od září do června, počet lekcí závisí na pracovních týdnech v daném akademickém roce. 1 lekce trvá 90 minut. V objednávce si můžete vybrat platbu po semestru nebo za oba semestry se slevou. Pro stálé klienty nabízíme individuální slevu kurzovného. V případě zájmu o daný kurz je nutné, aby zájemce vyplnil rozřazovací test (Placement test), který je přístupný na této webové stránce pod odkazem Online. Po vyhodnocení testu je zájemce obratem informován e-mailem, zda jeho znalost anglického jazyka odpovídá úrovni příslušného kurzu a může být do kurzu zapsán. Pokud znalosti zájemce odpovídají jiné jazykové úrovni, nabídneme zájemci kurz příslušné úrovně nebo jinou alternativu.

Co se klienti naučí

Angličtinu, která odbourává strach z mluvení a podporuje přirozenou komunikaci. Zároveň se kurz zaměřuje na všechny čtyři jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní. Vše je uzpůsobeno dané jazykové úrovni klientů.

Pro jaké klienty je kurz určen

Tento kurz je určen klientům jazykové úrovně B1, tj. klientům, kteří mají upevněny základy angličtiny včetně základních časů. V kurzu si budou upevňovat získané znalosti a v kontextu různých témat komunikovat za použití nové slovní zásoby i gramatiky.

Jaké materiály používáme

OUP: New English File Pre-Intermediate, doplňkové materiály.

Kurz angličtiny pro středně pokročilé - Zita Nováková
Prep centre logo_CMYK

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Děkujeme!

Přihlásit se na kurz