Kurz angličtiny pro úplné začátečníky – Bystrc

Kurz angličtiny pro úplné začátečníky – Bystrc

Aktuální informace – školní rok 2023/24

Čas výuky: Středa 11.30–12.30.

Místo výuky: Říčanská 15, Bystrc.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do června, počet lekcí závisí na pracovních týdnech v daném akademickém roce, průměrně má 34 lekcí. 1 lekce trvá 90 minut. Kurz se otevírá v případě, že se zapíší minimálně čtyři zájemci. V případě, že je méně zájemců a trvají na otevření kurzu, cena pro čtyři zájemce se rozpočítává mezi příslušný počet zájemců. V případě zájmu o kurz je nutné, aby budoucí student vyplnil rozřazovací test (Placement test), který je přístupný na této webové stránce pod odkazem Online. Po vyhodnocení testu nebo rozhovoru je zájemce obratem informován e-mailem a pozván k pohovoru. Pokud jeho znalosti odpovídají jiné jazykové úrovni, nabídneme zájemci kurz příslušné úrovně nebo jinou alternativu. Ukázková hodina je zdarma a lze platit poté, co se zájemce rozhodne.

Co se klienti naučí

Funkční angličtinu, která studentovi pomůže řešit pomalou angličtinou základní životní situace. Prioritou je funkční jazyk a každodenní slovní zásoba. Student se naučí základní fráze týkající se představení sebe a své rodiny, vyprávění o své práci, umí použít fráze důležité k ubytování, nakupování, návštěvě zdravotnického zařízení, místní orientaci nebo doptávání se na detaily.

Pro jaké klienty je kurz určen

Tento kurz je určen studentům seniorního věku a jazykové úrovně A0-A1. Těm, kteří se několikrát pokoušeli jazyk učit a přestali brzy, případně jazyk dlouho nepoužívali nebo potřebují delší dobu k automatizaci jazykových jevů. Často rozumí základním frázím, přesto nemohou adekvátně reagovat, připadá jim, že ´nedají dohromady větu´, nebo se ´bojí mluvit´.

Jaké materiály používáme

OUP: English File Beginner a English File Elementary, doplňkové materiály.

Kurzy pro aktivní seniory
Prep centre logo_CMYK

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!