Kurz německé konverzace A2–C1

Kurz německé konverzace A2–C1

Aktuální informace – školní rok 2022/23

Čas výuky: 60 minut

Místo výuky: Online nebo Říčanská 15, Bystrc.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do června, počet lekcí závisí na pracovních týdnech v daném akademickém roce. 1 lekce trvá 90 minut. Kurz se otevírá v případě, že se zapíší minimálně čtyři zájemci. V případě, že je méně zájemců a trvají na otevření kurzu, cena pro čtyři zájemce se rozpočítává mezi tři a méně zájemců. V případě zájmu o kurz je nutné, aby budoucí student vyplnil rozřazovací test (Placement test), který je přístupný na této webové stránce pod odkazem Online. Po vyhodnocení testu je zájemce obratem informován e-mailem a pozván k pohovoru. Pokud jeho znalosti odpovídají jiné jazykové úrovni, nabídneme zájemci kurz příslušné úrovně nebo jinou alternativu. Ukázková hodina je zdarma a lze platit poté, co se zájemce rozhodne.

Kurz se zaměřuje na každodenní komunikaci v němčině. Vychází z každodenních situací a frází, které se v německém světě objevují. Studenti si také upevní výslovnost, která se mnohdy při studiu jazyka podceňuje.

Co se klienti naučí

Komunikovat s jistotou v němčině, domluvit se v každodenních situacích a vyjádřit svůj názor, reagovat na komunikačního partnera. Kurz se zaměřuje především na mluvení, poslech a čtení. Studenti si rozšiřují slovní zásobu v různých oblastech života, bez problémů se domluví.

Pro jaké klienty je kurz určen

Tento kurz je určen klientům jazykové úrovně A2-B1, tj. klientům, kteří již mají zvládnuty základy jazyka a rádi by si je upevnili a rozšířili svou znalost o funkční jazyk, náročnější slovní zásobu a gramatiku.

Jaké materiály používáme

Vlastní materiály lektorů, zjednodušené četby a časopisy, internetové zdroje.

Kurz německé konverzace - Zita Nováková
Prep centre logo_CMYK
Cambridge Park

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!

Přihlásit se na kurz

    Registrační formulář

    Vyplňte info o studentovi