Kurz německé konverzace A2–C1

Kurz německé konverzace A2–C1

Aktuální informace – školní rok 2022/23

Čas výuky: 60 minut

Místo výuky: Online nebo Říčanská 15, Bystrc.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do června, počet lekcí závisí na pracovních týdnech v daném akademickém roce. 1 lekce trvá 90 minut. Kurz se otevírá v případě, že se zapíší minimálně čtyři zájemci. V případě, že je méně zájemců a trvají na otevření kurzu, cena pro čtyři zájemce se rozpočítává mezi tři a méně zájemců. V případě zájmu o kurz je nutné, aby budoucí student vyplnil rozřazovací test (Placement test), který je přístupný na této webové stránce pod odkazem Online. Po vyhodnocení testu je zájemce obratem informován e-mailem a pozván k pohovoru. Pokud jeho znalosti odpovídají jiné jazykové úrovni, nabídneme zájemci kurz příslušné úrovně nebo jinou alternativu. Ukázková hodina je zdarma a lze platit poté, co se zájemce rozhodne.

Kurz se zaměřuje na každodenní komunikaci v němčině. Vychází z každodenních situací a frází, které se v německém světě objevují. Studenti si také upevní výslovnost, která se mnohdy při studiu jazyka podceňuje.

Co se klienti naučí

Komunikovat s jistotou v němčině, domluvit se v každodenních situacích a vyjádřit svůj názor, reagovat na komunikačního partnera. Kurz se zaměřuje především na mluvení, poslech a čtení. Studenti si rozšiřují slovní zásobu v různých oblastech života, bez problémů se domluví.

Pro jaké klienty je kurz určen

Tento kurz je určen klientům jazykové úrovně A2-B1, tj. klientům, kteří již mají zvládnuty základy jazyka a rádi by si je upevnili a rozšířili svou znalost o funkční jazyk, náročnější slovní zásobu a gramatiku.

Jaké materiály používáme

Vlastní materiály lektorů, zjednodušené četby a časopisy, internetové zdroje.

Kurz německé konverzace - Zita Nováková
Prep centre logo_CMYK

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!

Přihlásit se na kurz

    Registrační formulář

    Vyplňte info o studentovi