Kurz angličtiny pro vyšší pokročilé – Žebětín

Kurz angličtiny pro vyšší pokročilé – Žebětín

Aktuální informace – školní rok 2022/23

Čas výuky: Čtvrtek 18.00–19.30

Místo výuky: Koreisova 12, Žebětín

Popis kurzu

Kurz trvá od září do června, počet lekcí závisí na pracovních týdnech v daném akademickém roce. 1 lekce trvá 90 minut. Kurz se otevírá v případě, že se zapíší minimálně čtyři zájemci. V případě, že je méně zájemců a trvají na otevření kurzu, cena pro čtyři zájemce se rozpočítává mezi tři a méně zájemců. V případě zájmu o kurz je nutné, aby budoucí student vyplnil rozřazovací test (Placement test), který je přístupný na této webové stránce pod odkazem Online. Po vyhodnocení testu je zájemce obratem informován e-mailem a pozván k pohovoru. Pokud jeho znalosti odpovídají jiné jazykové úrovni, nabídneme zájemci kurz příslušné úrovně nebo jinou alternativu. Ukázková hodina je zdarma a lze platit poté, co se zájemce rozhodne.

Co se klienti naučí

Angličtinu, která není jen jazykovým prostředkem, ale také prostředkem pro profesní uplatnění, pro rozvoj kritického myšlení nebo objevování nových souvislostí. Kurz se zaměřuje na všechny čtyři jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní. Studenti si rozšiřují slovní zásobu v různých oblastech života, bez problémů se domluví, aniž by vynakládali příliš mnoho energie.

Pro jaké klienty je kurz určen

Tento kurz je určen klientům jazykové úrovně B1-B2, tj. klientům, kteří jsou velmi plynulí a bez problémů se domluví s rodilými mluvčími. Jsou schopni produkovat komplikovanější celky v angličtině, vyjádřit ´pro a proti´ na jakékoli témě. 

Jaké materiály používáme

OUP: English File Upper-BIntermediate, doplňkové materiály.

Kurzy angličtiny pro vyšší pokročilé
Prep centre logo_CMYK

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Děkujeme!

Přihlásit se na kurz