A1/Movers Bystrc – Angličtina pro děti od 5. do 7. ročníku

A1/Movers Bystrc – Angličtina pro děti od 5. do 7. ročníku

Aktuální informace – školní rok 2023/24

Čas výuky:

  • Úterý 14.30–15.30
  • Středa 14.30–15.30
  • Čtvrtek 14:00–15:00

Místo výuky: Říčanská 15, Bystrc

Výuka probíhá v malé skupině 4–6 studentů.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do června, a to 1x za týden. 1 lekce trvá 60 minut. Dítě je do kurzu umístěno po konzultaci s manažerkou školy – Zitou Novákovou. 

Co se děti naučí?

Angličtinu, která má za cíl děti motivovat k dalšímu studiu jazyka a která se zaměřuje na všechny čtyři jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní. Vše je uzpůsobeno dané věkové skupině a úrovni jazyka. Učíme komunikativní metodou a hravě. 

Pro jaké děti je kurz určen?

Kurz je vhodný pro žáky 5. a 6. ročníků ZŠ. Pokud dítě potřebuje upevnit základy angličtiny ze školy a má pomalejší tempo, je vhodnější volit kurz o úroveň níže – kurz Starters Seniors. Rozřazení do kurzu probíhá po konzultaci se Zitou Novákovou. 

Zkouška Cambridge English YLE

Kurz Movers částečně děti připravuje na mezinárodní zkoušku Cambridge English YLE úroveň Movers. Zkoušky se dítě může, ale nemusí zúčastnit. Připravenost na zkoušku je možno konzultovat s vyučujícím kurzu nebo Zitou Novákovou. Zkouška je pořádána naším partnerem – Zkouškovým centrem jazykové školy P.A.R.K. v Brně.

Jaké materiály používáme?

Cambridge English: Fun for Movers, CUP 2018. Cena cvičebnice není zahrnuta v ceně kurzu.

Prep centre logo_CMYK

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!