Příjímací zkouška nanečisto a taktika k přijímačkám aneb Jak na přijímačky (2. pol.)

Příjímací zkouška nanečisto a taktika k přijímačkám aneb Jak na přijímačky (2. pol.)

Aktuální informace – školní rok 2024/25

Čas výuky: 

  • sobota 14:00-18:00

Dny výuky: 22. 3., 5. 4.

Místo výuky: Říčanská 15, Bystrc.

Výuka probíhá v malé skupině 4–8 studentů.

Popis Kurzu

Kurz probíhá ve dvou sobotách za semestr, každou sobotu trvá čtyři lekce po 60 min. s malými přestávkami, které si určuje lektorující.

Kurz je zaměřen na seznámení s testem CERMAT z matematiky a českého jazyka, jsou vysvětleny strategie a taktika provádění testu. V neposlední řadě je vysvětleno také bodování testu. Posléze si děti testy napíší nanečisto, proběhne vyhodnocení s lektorující a sebereflexe dětí ve smyslu ´co dělám dobře a co udělám příště jinak´.

Doporučujeme s tímto kurzem absolvovat také kurz PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKA NANEČISTO (1. POL.) a VÍKENDOVÁ PŘÍPRAVA K PŘIJÍMACÍM ZKOUŠKÁM Z MATEMATIKY A ČESKÉHO JAZYKA PRO 9. ROČ. ZŠ – BYSTRC.

Co se děti naučí?

Připravíme děti na zvládání strategií a taktiky psaní testů pro přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky. Simulací testu naučíme děti přemýšlet tak, aby pro ně přijímací zkouška byla hračka. V kurzu si děti napíší test z češtiny i matematiky a naučí se reflektovat své silné a slabé stránky.

Pro jaké děti je kurz určen?

Kurz je určen žákům 9. ročníků ZŠ, kteří si potřebují vyzkoušet přijímací zkoušku nanečisto nebo se primárně potřebují seznámit s přijímací zkouškou CERMAT na střední školy.

Příprava k přijímacím zkouškám - Zita Nováková

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!