Příprava k přijímacím zkouškám z českého jazyka pro 9. roč. ZŠ

Příprava k přijímacím zkouškám z českého jazyka pro 9. roč. ZŠ

Aktuální informace – školní rok 2023/24

Čas výuky: 

  • KURZ NEOTEVÍRÁME

Místo výuky: Říčanská 15, Bystrc

Ceny kurzu naleznete v Ceníku.

Výuka probíhá v malé skupině 4–8 studentů.

Popis Kurzu

Kurz trvá od konce září do konce března každé úterý. Týdně probíhá jedna lekce, která trvá 60 min. Kurz je rozdělen na dvě pololetní přípravy, zaměřené převážně na vysvětlování typů úloh a kontrolu provádění. Děti budou také dostávat menší domácí úkoly. 

V každém pololetí se v rámci kurzu koná zkouška nanečisto. Doporučujeme kurz absolvovat v obou pololetích z důvodu účinnosti a návaznosti.

Co se děti naučí?

Připravíme děti na přijímací zkoušky z českého jazyka na čtyřletá gymnázia tak, aby pro ně přijímací zkouška byla jednodušší. V kurzu děti procházejí materiály s testovými úlohami krok za krokem a od začátku kurzu se učí strategiím, jak efektivně přijímací zkoušku absolvovat. Lektorující se do detailu věnuje nejtěžším typům úloh a podrobně vysvětluje postupy.

Pro jaké děti je kurz určen?

Kurz je určen žákům 9. ročníků ZŠ. kteří se potřebují pečlivě připravit na přijímací zkoušky CERMAT na šestiletá gymnázia.

Příprava k přijímacím zkouškám - Zita Nováková

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!

Přihlásit se

    Registrační formulář

    Info o studentovi

     

    Info o jednom z rodičů