Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky pro 7. roč. ZŠ

Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky pro 7. roč. ZŠ

Aktuální informace – školní rok 2023/24

Čas výuky: 

  • Pátek 14:30–15:30 KURZ JE PLNÝ, DĚKUJEME!

Místo výuky: Říčanská 15, Bystrc

Ceny kurzu naleznete v Ceníku.

Výuka probíhá v malé skupině 4–8 studentů.

Popis Kurzu

Kurz trvá od konce září do konce března každý pátek. Týdně probíhá jedna lekce, která trvá 60 min. Kurz je rozdělen na dvě pololetní přípravy, zaměřené převážně na vysvětlování typů úloh a kontrolu provádění. Děti budou také dostávat menší domácí úkoly. 

V každém pololetí se v rámci kurzu koná zkouška nanečisto. Doporučujeme kurz absolvovat v obou pololetích z důvodu účinnosti a návaznosti.

Co se děti naučí?

Připravíme děti na přijímací zkoušky z matematiky na šestiletá gymnázia tak, aby pro ně přijímací zkouška byla jednodušší. V kurzu děti procházejí materiály s testovými úlohami krok za krokem a od začátku kurzu se učí strategiím, jak efektivně přijímací zkoušku absolvovat. Lektorující se do detailu věnuje nejtěžším typům úloh a podrobně vysvětluje postupy.

Pro jaké děti je kurz určen?

Kurz je určen žákům 7. ročníků ZŠ. kteří se potřebují pečlivě připravit na přijímací zkoušky CERMAT na šestiletá gymnázia.

Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Za vyplnění moc děkujeme, díky Vám budeme lepší!