Kurz angličtiny pro nepravé začátečníky – Žebětín

Kurz angličtiny pro nepravé začátečníky – Žebětín

Aktuální informace – školní rok 2020/21

Kurz přesunut do Bystrce.

Popis kurzu

Kurz trvá od září do června, počet lekcí závisí na pracovních týdnech v daném akademickém roce. 1 lekce trvá 90 minut. Kurz se otevírá v případě, že se zapíší minimálně čtyři zájemci. V objednávce si můžete vybrat platbu po semestru nebo za oba semestry se slevou. Pro stálé klienty nabízíme individuální slevu kurzovného. V případě zájmu o daný kurz je nutné, aby zájemce vyplnil rozřazovací test (Placement test), který je přístupný na této webové stránce pod odkazem Online. Po vyhodnocení testu je zájemce obratem informován e-mailem, zda může být zařazen do tého úrovně kurzu. Pokud znalosti zájemce odpovídají jiné jazykové úrovni, nabídneme zájemci kurz příslušné úrovně nebo jinou alternativu. Zájemci mají nárok na ukázkovou hodinu zdarma.

Co se klienti naučí

Angličtinu, která odbourává strach z mluvení a podporuje přirozenou komunikaci. Zároveň se kurz zaměřuje na všechny čtyři jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní. Vše je uzpůsobeno dané jazykové úrovni klientů.

Pro jaké klienty je kurz určen

Tento kurz je určen klientům jazykové úrovně A0-A1, tj. klientům, kteří se několikrát pokoušeli jazyk učit, ale stále zůstávají na velmi elementární úrovni použití, případně rozumí základním frázím, přesto nemohou adekvátně reagovat.

Jaké materiály používáme

OUP: New English File Elementary, doplňkové materiály.

Kurzy pro dospělé - Zita Nováková
Prep centre logo_CMYK

Pomozte nám zlepšit naše služby. Po skončení kurzu vyplňte formulář Hodnocení kurzu. Děkujeme!

Přihlásit se na kurz